O nás

STUDIO 6000


Koncept STUDIO 6000 vznikl kombinací naší lásky k horám a tvorbě všeho druhu s využitím moderních technologií.


Již 6 let se zabýváme designem a CNC technologiemi. Studio začalo jako malá dílna a designové studio, kde postupně vznikaly vlastní originální stroje, jako 3D tiskárny, laserové řezačky a CNC obráběcí stroje, které sloužily jako nástroje pro fyzickou realizaci našich nápadů.


Nyní již na profesionálních strojích poskytujeme široký sortiment služeb. Primárně se věnujeme návrhům a kompletním realizacím interiérů. Ve spolupráci s našimi architekty navrhujeme vlastní řešení, která následně vyrábíme, ale zároveň vyrobíme i to, co si sami navrhnete. Také vám pomůžeme v různých fázích přípravy projektu.


Design studio

Poskytujeme služby v oblasti produktového, užitého a grafického designu. Pro naše klienty navrhujeme loga, korporátní identity, webové prezentace, propagační materiály, ale i individuální reklamní platformy, 3D loga a nábytek. Zároveň rozšiřujeme i portfolio vlastních designových doplňků a nábytku.


Projektové studio

Nabízíme projektové služby v oblasti vývoje designových, reklamních i technologických pruduktů. Jsme schopni vytvořit kompletní výkresy a výrobní dokumentaci. Spolupracujeme s architekty, designéry, projektanty, truhláři a koncovými klienty na vývoji prototypů, ale i sériových výrobků a reklamních prvků.


CNC frézování

Nabízíme 2D a 3D frézování především dřeva, ale i dalších běžně obráběných materiálů jako hliník, polystyren, korek, laminát, karbon, corian, plexisklo, plasty a další. Vyrábíme kompletní reklamní a nábytkové sestavy, korpusy, složité komplexní konstrukce a spoje. Provádíme i jednotlivé specifické operace pro vaši výrobu.


Řezaná grafika

Řežeme a profesionálně lepíme řezanou samolepící grafiku vhodnou např. pro označení výloh, dále polepy firemních automobilů, orientační systémy, loga, reklamní cedule a šablony.


Zpracování kovů

Zajištujeme i malonákladové řezání ocelových, hliníkových a nerezových plechů na průmyslovém vláknovém laseru až do tloušťky 20mm. Jedná se o doplňkovou službu pro individuální projekty vyžadující užití kovu. Zároveň v rámci komplexních projektů poskytujeme zámečnické služby a vyrábíme vlastní ocelové konstrukce.


Instalace

Veškeré výrobky vyžadující sestavení nebo instalaci doručíme a nainstalujeme. Tuto službu poskytujeme pouze v rámci vlastní výroby.


Komplexní řešení

Naší silnou stránkou je adaptivní řešení výrobních problémů s pomocí technologie. Proto se nebojte zeptat, jestli zvládneme i vaše zadání. Zvládneme.